Новини

Якість та смак води

Якість води, якість мінеральної води – основа смаку та корисності вод Детальніше...

Мінеральні води

Природні мінеральні води. Структура, властивості та склад мінеральної Детальніше...

Про шкоду зворотнього осмосу

Система зворотнього осмосу. Вода, очищена зворотнім осмосом, та її вп Детальніше...

Вода у косметології

Лікування мінеральною водою у косметології – найкращий спосіб використання натуральних засобів.

ona.jpg

Сучасні умови життя сприяють прискоренню старіння шкіри. Лікування мінеральною водою та її вплив на організм людини відомі здавна. Лікування мінеральною водою використовується в косметології для живлення та зволоження шкіри. Корисні хімічні елементи, що містяться в мінеральній воді, пом'якшують шкіру, усувають відчуття сухості і мають поживну та заспокійливу дію. Фахівці рекомендують починати ранок зі склянки природної мінеральної води, що допоможе прокинутися і добре вплине на стан шкіри.

Сьогодні косметика на основі мінеральної води зробила величезний крок від медицини до косметології. Косметологи стверджують, що лікування мінеральною водою – це найкращий натуральний косметичний засіб для живлення та зволоження шкіри. У комплексі з іншими препаратами лікування мінеральною водою ефективне при алергічних та інших захворюваннях шкіри. Перед тим, як застосовувати мінеральну воду для догляду за шкірою, їй потрібно вистоятись 30-40 хвилин, щоб з неї вийшла вуглекислота, яка висушує та дратує шкіру. Лікування мінеральною водою у косметології називають «швидкою допомогою» для обличчя.

Советы по уходу за кожей с помощью минеральной воды:

  • Вранці вмивайтеся мінеральною водою і протирайте шкіру кубиком льоду з мінеральної води.
  • Перед сном протріть обличчя мінеральною водою, а потім нанесіть крем.
  • Після купання в морі або прийому морських ванн промийте все тіло і обличчя мінеральною водою, потім змастіть шкіру кремом.

При застосуванні мінеральної води (лікування мінеральною водою) необхідно враховувати особливості та тип шкіри. Мінеральні води з високим відсотком сольового складу підходять для догляду за жирною та пористою шкірою, зменшують сальний блиск і звужують пори. Для сухої та нормальної шкіри підходить слабомінералізована вода, яка тонізує та пом'якшує її.

Лікування мінеральною водою – це регулярне вмивання мінеральної води, використання масок, лосьйонів, спреїв з урахуванням природної мінеральної води.

Мінеральна вода також використовується для догляду за волоссям – застосування трав'яних настоїв на основі мінеральної води.

Лікування мінеральною водою у косметології – найкращий спосіб використання натуральних засобів.