Фільтр за

Новини

Коли настає зневоднення?

Порушення водяного балансу. Зневоднення – дефіцит води у організмі. Детальніше...

Мінеральні води

Природні мінеральні води. Структура, властивості та склад мінеральної Детальніше...
Використання мінеральних вод для лікування та профілактики. Лікування Детальніше...
Мінеральна вода Magnesia Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Magnesia, Mattoni

Мінеральна вода Magnesia в інтернет-магазині Aktiva.ua

У сучасному світі мінеральна вода є популярним продуктом, який відіграє важливу роль у формуванні збалансованого раціону харчування. Саме завдяки якісному і правильному дотриманню водно-сольового балансу, наш організм здатний правильно функціонувати та моментально протидіяти різноманітним збудникам хвороб. Асортимент  мінеральних вод в Україні – справді значний, адже з легкістю можна придбати джерельну, питну, столову, лікувальну воду за доступною ціною з доставкою додому чи в офіс.

В інтернет-магазині Актива Ви знайдете всеосяжний асортимент мінеральної води від кращих виробників не тільки з України, але й Європи (мінеральна вода Чехія). Наприклад, ви можете придбати кращі мінеральні лікувальні води європейського зразка: «Vincentka», «Rudolfuv Pramen» «Bílinská Jaterní», «Magnesia» та ін. Більшість з них виготовляють на території Чеської Республіки, де налічується близько 30 відомих курортів. Дослідження показали, що ніде в світі немає аналогів таких вод._1.jpg

Мінеральний склад і властивості європейських лікувальних вод

Розглянемо докладніше склад і лікувальні властивості мінеральних вод європейського зразка, видобутих із джерел природного походження. Слід зазначити, що одним з найбільших виробників мінеральних вод в Чехії та Угорщині є компанія «Mattonі» («Маттоні»). 

Чеські мінеральні води «Mattoni» (Маттоні) та «Magnesia» (Магнезія) є втіленням живильного смаку природи, який співвідноситься з чистотою та свіжістю. Головним перевагою наведеної продукції є те, що її можна споживати щодня і в бажаній кількості. Збалансований питний режим – це запорука здорового способу життя, адже людина на 80% складається із води!

Group 2-1.png

У світі немає іншого місця, де трапляються цілющі води, в яких мінерали і мікроелементи за своїм складом близькі до формули людського організму. Тому вода з цілющих джерел Карлових Вар – унікальна можливість оздоровлення організму. У ній присутні близько півсотні корисних речовин і мікроелементів, що в комплексі надають сприятливий вплив на організм. 

Саме тут, неподалік Карлових Вар, в заповідному куточку незайманої природи, видобувають мінеральну лікувально-столову воду Magnesia (магнієва вода Магнезія Київ). Це виняткова мінеральна вода з високим вмістом магнію яка проходить через кілька шарів гірських порід, що виконують функцію природного фільтра. На цьому шляху, вона вбирає в себе всю користь мінералів і наповнюється CO2. Саме діоксид вуглецю надає Магнезії такого природного, дуже м’якого смаку. Таке поєднання мінералів і вуглекислого газу є надзвичайно рідкісним, його можна віднайти лише за кілька квадратних кілометрів, неподалік відомого курортного містечка Карлові Вари. Саме Magnesia є ідеальним природним джерелом магнію.

Мінеральна вода Магнезія, завдяки своїм властивостям, відповідає всім вимогам європейських стандартів якості:

Sklad.png

Натуральний склад і первозданні природні властивості;

PET.png

Магнезія має такий унікальний мінеральний склад, завдяки проходженню води через особливу гірську породу – серпентиніт;

Chystota.png

Джерело знаходиться в ландшафтній зоні «Славківський ліс», що охороняється, в самому серці західної Чехії і, таким чином, вода додатково захищена від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Magnesia – вода Карловарського краю, що має унікальне поєднання мінералів, славиться високим вмістом магнію, який необхідний для нормального функціонування людського організму.Rectangle.png

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ:

стенокардія;

підвищений чи знижений артеріальний тиск;

періодичні болі в серці;

безсоння;

зниження працездатності;

хронічна втома;

депресія, апатія, постійні головні болі та стреси;

порушення жіночого здоров’я;

напади раптової задухи;

спазми та болі в м’язах.

Вода є основою життя та необхідна не лише протягом дня, а й вночі, коли організм активно відновлюється. Щоб приносити лише користь, вона повинна мати збалансований вміст мінералів та мікроелементів.

Мінеральна магнієва вода Magnesia збагачена мінералами та мікроелементами, які працюють у «тандемі» та доповнюють один одного, борючись з проблемами в організмі. Деякі з цих незамінних «помічників» мають вікову історію, оскільки їх позитивна дія була відмічена далекими предками.

Тривала нестача магнію та інших мінералів в організмі людини здатна спричинити вище перераховані патологічні стани. Щоб відновити баланс, слід не тільки регулярно вживати корисні продукти харчування, а й пити якісну воду, що містить природній магній, кальцій, калій та ін. мінерали. Такою є мінеральна вода Magnesia, у кожній 1.5 л пляшці якої міститься 255 мг природного магнію, який легко засвоюється організмом людини. 

Також серед європейських мінеральних вод провідне місце займає Вінцентка – мінеральна вода зі значним вмістом йоду. Вона допомагає зміцнити імунітет і впоратися з застудою на ранній стадії, прискорює одужання. Ефективний засіб для інгаляцій при ГРЗ і хронічних захворюваннях органів дихання. Стримує розвиток ускладнень при цукровому діабеті 2-го типу. Відновлює водно-мінеральний баланс після інтенсивних тренувань.  

Механізм дії лікувальної мінеральної води:

• гідрокарбонатні іони регулюють кислотно-лужний баланс організму, зменшують прояви метаболічного ацидозу, розріджують і видаляють патологічний слиз, який утворюється при запальних захворюваннях дихальних шляхів, нейтралізують вільні радикали;

• калій і натрій регулюють водно-сольовий баланс, калій бере участь у вуглеводному обміні;

• хлор має бактерицидні властивості, бере участь у розщепленні жирів;

• кальцій має протизапальну і протиалергічну дію, посилює активність лімфоцитів, підвищуючи стійкість організму до інфекцій, стимулює секрецію інсуліну;

• йод входить до складу гормонів щитовидної залози, які впливають на діяльність центральної нервової системи, зростання і загальний розвиток організму, бере участь в регуляції швидкості біохімічних реакцій, температури тіла, білкового, жирового, водно-електролітного обміну, підвищує стійкість організму до різних захворювань і холоду;

• магній сприяє виведенню холестерину, бере участь у процесах секреції інсуліну, підвищує чутливість тканин до інсуліну, має протизапальну і антистресову дію;

• літій підвищує чутливість тканин до інсуліну;

• бор підсилює дію інсуліну;

• фтор бере участь в процесі утворення кісток, зубів, волосся, нігтів, верхнього шару шкіри, знижує обмін вуглеводів, жирів, нормалізує фосфорно-кальцієвий обмін, впливає на імунобіологічний стан організму, посилює адаптацію до холоду, гальмує біосинтез сахаридів, необхідних для бактерій, що сприяють розвитку карієсу.

Доставка та оплата

Унікальні лікувальні води з Європи можна купити в інтернет-магазині Aktiva.ua з доставкою по м. Київ. Тільки у нас Ви можете придбати якісний товар, відзначений європейськими стандартами якості. Ми поставляємо Вам мінеральні води відповідно до умов їх зберігання, саме тому вони не втрачають своїх властивостей і ефективно допомагають в боротьбі з різними захворюваннями.