Новини

Коли настає зневоднення?

Порушення водяного балансу. Зневоднення – дефіцит води у організмі. Детальніше...

Перші відомості про воду

Перші відомості про воду. Вода є основним джерелом життя. Вода стан Детальніше...

Про шкоду зворотнього осмосу

Система зворотнього осмосу. Вода, очищена зворотнім осмосом, та її вп Детальніше...
Столова вода Шаянка, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Столова вода Шаянка

«Шаянка» Київ – столова мінеральна вода

Ви не можете визначитися яка вода підійде саме для Вас? Інтернет-магазин «Актива» допоможе Вам зробити вибір.

«Шаянка» - вода, що належить до преміум класу столових вод Закарпаття. «Шаянка» - столова мінеральна вода, що призначена для щоденного вживання. Ця природна структурована вода покращує обмін речовин в організмі та загальне самопочуття людини.

Якщо Вас зацікавила столова мінеральна вода «Шаянка», Ви можете скористатися онлайн-замовленням та здійснити покупку води прямо зараз. Якщо у Вас виникають питання щодо замовлення або доставки води, зв'яжіться з нашими менеджерами та отримайте вичерпну інформацію щодо нашої продукції та здійснення замовлень на сайті.

«Шаянка» – вода, наповнена енергією Карпатських гір, лісів та чистих джерел. Природна чиста столова вода «Шаянка» – ваше здоров'я, молодість та краса!

Столова вода «Шаянка» випускається як слабогазованою, так і сильногазованою і розливається в ПЕТ пляшки об'ємом 0,5 л, 1,5 л, та 6 л, а також в склянні пляшки об'ємом– 0,5 л.

Вода «Шаянка» – це гідрокарбонатна, сульфатно-гідрокарбонатна столова вода. Вода «Шаянка» має у своєму складі комплекс корисних мікроелементів, що робить її унікальною. Властивості води «Шаянка» (властивості столової води) позитивно впливають на загальний стан здоров'я, її можуть вживати люди в будь-якому віці. Вода Закарпаття «Шаянка» розливається на місці добування за допомогою інноваційного обладнання чеських та польських фірм. При розливі зберігаються всі цілющі властивості води «Шаянка» (властивості питної води). Вода «Шаянка» може вживатись без обмежень і для приготування їжі, оскільки має низьку мінералізацію (0,2-0,6 г/л). Властивості води «Шаянка» (властивості столової води) залежать від її складу.

Rectangle.png

Вода «Шаянка» (негазована) розливається в ПЕТ пляшки об'ємом 0,33 л, 0,75 л, 0,5 л, 1,5 л, та 6 л, а також в склянні пляшки об'ємом– 0,5 л. Властивості води «Шаянка» (властивості природної води) дозволяють покращити обмін речовин в організмі, стан шкіри, загальне самопочуття.

«Шаянка» – це візитна картка ТОВ «Шаянські мінеральні води», оскільки її має право розливати лише це підприємство. Воду «Шаянка» відносять до преміум-класу столових вод Закарпаття.

Хімічні властивості

    
Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 100-250 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту.
Хлориди CI <50 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 <100 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 20-100 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <30 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 10-100 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
shayankal.jpg