Новини

Коли настає зневоднення?

Порушення водяного балансу. Зневоднення – дефіцит води у організмі. Детальніше...

Порівняльна характеристика вод.

Природна структурована вода, вода фільтрована. Порівняльна характерис Детальніше...

10 правил правильного вживання води

Правильне споживання води: основні правила. Правильне спо Детальніше...
Мінеральна вода Шаянська, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Шаянська

«Шаянська» - мінеральна лікувально-столова вода Київ

«Шаянська» вода - вуглекисла гідрокарбонатна натрієва слабомінералізована вода із загальним рівнем мінералізації 2,5-5 г/дм3. «Шаянська» мінеральна вода Київ – лікувально-столова вода з особливим складом хімічних елементів та цілющими властивостями. «Шаянська» вода переважно використовується для профілактики захворювань травної системи. Гармонійно поєднує корисні речовини та приємний смак. Розливається у скляні тари або ПЕТ пляшки.

За своє здоров'я людина відповідає сама, і краще цю істину усвідомити у молодості. Люди вмирають не так від старості, як від хвороб. А ці хвороби необхідно не тільки лікувати, а й попереджати. А найкращим засобом для цього є природні мінеральні води Закарпаття.

%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80_1.jpgСьогодні, коли екологічна ситуація постійно погіршується і збільшується поширення синтетичних продуктів харчування, природні мінеральні води набувають великої цінності. Чиста структурована мінеральна вода «Шаянська» очищена самою природою, розливається безпосередньо зі свердловини №242, у мальовничому куточку Закарпаття – с.Шаян.

Мінеральна вода «Шаянська» - вуглекисла, слабомінералізована, гідрокарбонатна, натрієва, лікувально-столова вода із загальною мінералізацією 2,5 – 5 г/дм3. Властивості шаянської мінеральної води близькі до властивостей популярної води «Боржомі» та «Віші Селестон».

Шаянська вода сприяє збагаченню організму кальцієм, магнієм, залізом. Особливістю складу цієї мінеральної води є наявність кремнієвої кислоти, що призводить до гальмування збудженої моторики кишківника. Властивості шаянської мінеральної води допомагають очистити організм від шлаків та токсичних речовин. Лікувально-столова мінеральна вода «Шаянська» розливається в ПЕТ пляшки ємністю 0,5 л, 1,5 л і скло 0,5 л.

Group 2-1.png

Шаянська мінеральна вода, завдяки своїм властивостям (властивості Шаянської мінеральної води), відповідає всім вимогам міжнародних та національних стандартів якості.

Видобування води з підземного джерела, яке знаходиться в екологічно чистій місцевості.

Технологія очищення не повинна порушувати структуру води, змінювати природний склад та первісні природні властивості.

Розлив води відбувається безпосередньо біля джерела, оскільки під час транспортування у великих ємностях і розливу за кілька сотень кілометрів, під впливом зовнішніх факторів, втрачаються деякі властивості води.

Мінеральна вода «Шаянська» (властивості шаянської мінеральної води) сприяє як лікуванню багатьох видів захворювань, особливо захворювань шлунково-кишкового тракту, так і їх профілактиці.

Хімічний склад

    
Склад Концентрація іонів мг / дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 1500-3000 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту
Хлориди CI 120-350 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку
Сульфати SO42 <150 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 80-190 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <100 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 900-1300 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
Кремнієва кислота H2SiO3 50-100 мг / дм3 Наявність кремнію обумовлює гальмування збудження моторики кишківника.

Особливістю хімічного складу вуглекислої слабомінералізованої кремнієвої гідрокарбонатно-натрієвої мінеральної води Шаянська №242 є суміш складу гідрокарбонатів та кремнієвої кислоти, що наближає її склад до мінеральних вод відомого курорту Діліжан у Вірменії.

Rectangle.png

Лікувальні властивості:

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ:

хронічні гастрити з нормальною та підвищеною секреторною функцією шлунка;

дискінезія жовчних шляхів, холецистити, ангіохоліти різної етіології без властивості до частих загострень;

неускладнена виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки;

постхолецистектомічний синдром;

хвороби прооперованого шлунка, у зв'язку з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки;

хронічні панкреатити;

хронічні коліти та ентероколіти;

хвороби обміну речовин: цукровий діабет, ожиріння, подагра;

хронічні захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, гепатити;

сечокислий діатез, оксалурія, фосфатурія.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Гідрокарбонатно–натрієва вуглекисла мінеральна вода благотворно впливає на органи травлення, особливо на шлунок та печінку, серцево-судинну систему. У зв'язку з достатнім вмістом гідрокарбонатів (відповідає 0,3% розчину питної соди).

Шаянська мінеральна вода належить до так званих рідкісних антацидів, які нейтралізують підвищену кислотність шлунка. Вона розчиняє слиз, нормалізує відтік жовчі та панкреатичного секрету, секреції ферментів підшлункової залози. Як і всі мінеральні води з мінералізацією від 2 до 5г/л є гіпотонічним розчином, тому що його осмотична концентрація в 2 – 2,5 рази менша за таку в плазмі, тому має виражену холеритичну та діуретичну дію.

Шаянська – це структурована вода, яка насичує організм дуже цінними мікроелементами – кальцієм, магнієм, метакремнієвою кислотою.

Кальцій – це практично «людський клей», який скріплює весь наш організм. Кальцій біохімічно високо активний. Іони кальцію мають такий розмір, який дозволяє їм легко входити в людську клітину, нести з собою цілий ланцюжок життєво важливих поживних елементів, залишати їх і «йти» за наступними, що нагадує своєрідний «фунікулер». Це забезпечує зміцнення міжклітинної мембрани, робить її непроникною для вірусів, радіонуклідів, а отже, зміцнює життєстійкість організму. Доведено, що камені в нирках та жовчному міхурі складаються саме з кальцію кісток і утворюються там виключно через брак кальцію в організмі.

Гіперкальцемія – об'єктивний показник нестачі кальцію в організмі та її перші ознаки: рання сивина, пародонтоз, ламкість нігтів, крихкість кісток, підвищена нервозність, спазми та судоми.

Жоден живий організм не може нормально розвиватися при дефіциті кремнію.

Кремній необхідний для сполучної тканини, є стимулятором її росту, він міститься у щитовидній залозі, надниркових залозах, гіпофізі, волоссі. Найвища концентрація його виявлена ​​в сухожиллі, райдужці та рогівці очей. Кремній також входить до складу колагенових волокон, відіграє важливу роль у зрощенні кісток при переломах, перешкоджає розвитку атеросклерозу.

Сполуки кремнію структурують воду. Кремнієві кислоти мають здатність деполімеризуватися і надають воді антиоксидантних властивостей, така вода гасить вільні радикали і перешкоджає старінню і хворобам людини.

Протипоказання, побічні дії:

Загострення всіх захворювань шлунково-кишкового тракту, кровотечі, діарея, порушення прохідності жовчовивідних та сечовивідних шляхів.

Збільшення співвідношення натрію до калію у воді може мати побічні дії при регулярному вживанні для тих, хто має порушення обміну натрію.

Дозування:

Мінеральна вода при захворюваннях шлунка, що супроводжуються підвищеною кислотністю, призначається за аналогією з антацидними препаратами – до 1 літра на добу, по 150 – 200 мл. за прийом, негазована, переважно через годину після їди, на ніч. При інших захворюваннях як у дорослих, так і у дітей дозування визначається лікарем.