Фільтр за

Новини

Вода! Ти – саме життя

Вплив води на організм. Корисні властивості води – запорука вашого зд Детальніше...

Мінеральні води

Природні мінеральні води. Структура, властивості та склад мінеральної Детальніше...

Перші відомості про воду

Перші відомості про воду. Вода є основним джерелом життя. Вода стан Детальніше...
Мінеральна вода Поляна Квасова, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Поляна Квасова

Мінеральна вода «Поляна квасова» – природна мінеральна вода, безцінний дар Карпатських гір

«Поляна Квасова» унікальна вода Карпат. Вже багато років – це вода відома своїм унікальним складом. Вона застосовується для лікування захворювань, профілактики та оздоровлення організму, тому що є питною лікувально-їдальнею мінеральною водою.

Мінеральна вода «Поляна Квасова» як виводить з організму різні «шлаки», а й підвищує стійкість організму до несприятливих чинників довкілля - хімічних, фізичних, біологічних. Вона допомагає впоратися зі печією та здуттям живота. Часто її рекомендують: при хворобі ендокринної системи, циститі, пієлонефриті.

Воду з Полянського родовища вже давно представлено українцям. Її цінність було доведено різних виставках і симпозіумах, а лікувальні властивості мінеральної води перевірялися у Швейцарії, Франції, Італії. Вона добре відома як у нас, так і за кордоном і має успіх у таких країнах як Прага, Париж, Берлін, Відень. При цукровому діабеті застосування мінеральних вод може нормалізувати порушений водно-сольовий обмін. Показана при анемії, хронічному панкреатиті, симптомах депресії. І навіть здатна зменшити потребу в тютюнокурінні. Також вона широко й з успіхом застосовується у косметології, оскільки звільняє організм від токсинів, сприяє відновленню функцій органів та систем. Природним способом вона допомагає при шлунково-кишкових захворюваннях, нейтралізує дію ліків, виводить шлаки, перемагає похмілля.

Показання до застосування найрізноманітніші, оскільки у ній містяться ортоборна кислота, магній, калій, натрій, кальцій. Її відзначають як воду із високим рівнем мінералізації серед мінеральних вод.

Хімічні властивості


Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 4500-8000 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту
Хлориди CI 300-600 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 <25 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 70-150 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <50 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 1500-3000 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
Загальна мінералізація, г/дм3
6,5-12,00