Фільтр за

Новини

Питний режим

Вживання води та питний режим. Збалансоване вживання питної води. В Детальніше...

Вода! Ти – саме життя

Вплив води на організм. Корисні властивості води – запорука вашого зд Детальніше...

10 правил правильного вживання води

Правильне споживання води: основні правила. Правильне спо Детальніше...
Мінеральна вода Поляна Квасова, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Поляна Квасова

 • 12 пляшок
  0 Review(s)

  Мінеральна вода Поляна Квасова 0,5 л

  312,00 ₴

  Лікувально-столова мінеральна вода Поляна Квасова — це справжнісінька перлина природних вод Закарпаття.

  Мінеральна вода Поляна Квасова відноситься до гідрокарбонатних натрієвих борних вод боржомського підтипу. Рівень мінералізації: 6,5-12 г/л.

 • 6 пляшок
  0 Review(s)

  Мінеральна сильногазована вода Поляна Квасова 1,5 л

  138,00 ₴

  Лікувально-столова мінеральна вода Поляна Квасова — це справжнісінька перлина природних вод Закарпаття.

  Мінеральна вода Поляна Квасова відноситься до гідрокарбонатних натрієвих борних вод боржомського підтипу. Рівень мінералізації: 6,5-12 г/л.

 • 6 пляшок
  0 Review(s)

  Мінеральна вода Свалява-2 сильногазована 1,5 л

  132,00 ₴

  Мінеральна вода Карпатського краю славиться своєю природною чистотою і унікальним складом, що надає їй виняткових лікувальних властивостей. Завдяки багатству природних джерел, цей регіон відомий кришталевими водами з різними хімічними властивостями, задовольняючи різноманітні потреби тих, хто цінує користь для здоров'я.

 • 6 пляшок
  0 Review(s)

  Мінеральна лікувально-столова вода Поляна Квасова 1,5 л

  138,00 ₴

  Належить до найпопулярніших лікувально-столових вод Закарпаття, оскільки має насичений природний склад мінералів (магній, кальцій, натрій калій та ін.), і особливий м'який смак.

Мінеральна вода «Поляна квасова» – природна мінеральна вода, безцінний дар Карпатських гір

«Поляна Квасова» унікальна вода Карпат. Вже багато років ця вода відома своїм унікальним складом. Вона застосовується для лікування захворювань, профілактики та оздоровлення організму, тому що є лікувально-столовою мінеральною водою.

Мінеральна вода «Поляна Квасова» не лише виводить з організму різні «шлаки», а й підвищує стійкість організму до несприятливих чинників довкілля - хімічних, фізичних, біологічних. Вона допомагає впоратися зі печією та здуттям живота. Часто її рекомендують при хворобі ендокринної системи, циститі, пієлонефриті.

Воду з Полянського родовища вже давно представлено українцям. Її цінність було доведено різних виставках і симпозіумах, а лікувальні властивості мінеральної води перевірялися у Швейцарії, Франції, Італії. Вона добре відома як у нас, так і за кордоном, і має успіх у таких країнах як Прага, Париж, Берлін, Відень. При цукровому діабеті застосування мінеральних вод може нормалізувати порушений водно-сольовий обмін. Показана при анемії, хронічному панкреатиті, симптомах депресії. І навіть здатна зменшити потребу в тютюнокурінні. Також вона широко й з успіхом застосовується у косметології, оскільки звільняє організм від токсинів, сприяє відновленню функцій органів та систем. Природним способом вода Поляна Квасова допомагає при шлунково-кишкових захворюваннях, нейтралізує дію ліків, виводить шлаки, перемагає похмілля.

Показання до застосування найрізноманітніші, оскільки у ній містяться ортоборна кислота, магній, калій, натрій, кальцій. Її відзначають як воду із високим рівнем мінералізації серед мінеральних вод.

Хімічні властивості


Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 4500-8000 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту.
Хлориди CI 300-600 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 <25 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 70-150 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <50 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 1500-3000 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
Загальна мінералізація, г/дм3
6,5-12,00