Новини

Мінеральні води

Природні мінеральні води. Структура, властивості та склад мінеральної Детальніше...
Використання мінеральних вод для лікування та профілактики. Лікування Детальніше...

Перші відомості про воду

Перші відомості про воду. Вода є основним джерелом життя. Вода стан Детальніше...

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці умови розповсюджуються на споживчі товари, придбані через інтернет-магазин aktiva.com.ua.

Продавцем є ДП «СК ТрейдГруп».

Українa, м.Київ, просп. Академіка Глушкова, 1.

Покупцями є фізичні чи юридичні особи, які уклали договір купівлі-продажу із Продавцем.

Покупець та Продавець виконують умови договору купівлі-продажу, які є обов'язковими для обох сторін.

Завдяки безперервним технологіям, продукція в каталозі фотографій може не збігатися з присутніми у нас аналогами.

Підтвердження отримання замовлення та інформація про транспортування буде надіслана Вам на Вашу електронну пошту.

2. ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРІВ

Умовою дійсності електронного замовлення є заповнення всього торгового бланку, де мають бути вказані всі необхідні дані та реквізити.

Замовлення - це типовий договір угоди (раунока-фактури). Продавець може залишити за собою право, у деяких випадках виставити авансовий рахунок за замовлені товари. Також продукцію Ви можете замовити за телефоном: 044-222-9-333, 044-227-08-90.

Після отримання товару Вам буде надіслано повідомлення з інформацією про отримання заявки, а потім надіслано інформацію про відправку товару, що готується.

У випадку, якщо Ви хочете забрати товар особисто, дочекайтеся підтвердження про те, що Ваше замовлення готове до відправки.

3. ЦІНА ТА ОПЛАТА ТОВАРІВ

Всі ціни представлені на сайті aktiva.com.ua дійсні в момент замовлення. Продавець залишає за собою право на помилки друку та зміни цін у разі істотної зміни умови постачання від виробників та інших постачальників.

Оплата товару можлива декількома способами:

А. Передплата авансу шляхом банківського переказу:

Продавець надішле Покупцю на вказану адресу електронної пошти свої реквізити та після переказу суми на банківський рахунок Продавця товар буде відправлено.

Б. Оплата післяплатою:

При отриманні товару способом доставки додому чи офіс. Розрахунок проводитиметься з водієм на місці доставки.

Всі ціни, вказані на aktiva.com.ua, дійсні для продажу тільки у цьому інтернет-магазині.

4. СПОСІБ І ЦІНА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Перевезення здійснюється способом доставки товару представниками нашої фірми додому чи офіс. Оплата перевезення здійснюється розрахунком із водієм на місці або доставка не оплачується (залежно від умов домовленості).

5. ТЕРМІНИ ПОСТАВКИ

Відправка здійснюється на наступний календарний день з моменту отримання замовлення. У разі передоплати банківським переказом термін доставки вважається з дня надходження коштів на рахунок компанії.

Після отримання замовлення Вам буде надіслано повідомлення про отримання замовлення, а потім буде відправлено інформацію про відправку товару, що готується, і кодом для отримання товару.

6. РОЗРИВ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

Відповідно до Закону №367/2000, покупець має право розірвати договір протягом 14 днів і без пояснення причин повернути товар назад продавцю. Продавець зобов'язаний відшкодувати Покупцю повну суму товару. Щоб повернути товар протягом 14 днів, діють такі умови:

- Покупець повинен надіслати на електронну адресу Продавця повідомлення про те, що він хоче розірвати договір;

- Вказати номер рахунку-фактури та вказати свої дані;

- Надіслати товар із справжнім документом, що підтверджує купівлю (рахунком-фактурою) за адресою:

03680 Україна, м.Київ, просп. Академіка Глушкова,1.

Товар має бути чистим, непошкодженим та упакованим. Продавець відшкодовує повну вартість товару, але плату за перевезення (поштові послуги) не повертає. Покупець сплачує доставку до Продавця.

При виконанні всіх перерахованих вище умов для повернення товару гроші будуть відправлені банківським чеком або перераховані на банківський рахунок Покупцю протягом 14 днів після отримання фізичного товару.

У разі, якщо товар прийде недоукомплектованим або в іншому вигляді, що суперечить вищезазначеним умовам, термін повернення вартості переноситься до строку повноцінної доставки товару.

У разі невиконання вищевикладених умов, Продавець не братиме до уваги відмову від угоди, і товар буде повернутий за рахунок Покупця назад.

7. УМОВИ ГАРАНТІЇ

Що стосується очевидних дефектів товару, тобто якщо Продавець передає Покупцеві товар у пошкодженій при транспортуванні упаковці, Покупець має право не прийняти товар. І тут за Покупцем залишається право вибору отримання належної доставки товару чи отримання вартості покупки.

У разі якщо Покупець після отримання товару виявить дефекти, Покупець може пред'явити претензії Продавцю.

8. РЕКЛАМАЦІЯ НА ТОВАР

Скарги на товар у пошкодженому або неналежному стані приймаються на електронну адресу: kiev2@aktiva.ua, kiev3@aktiva.ua.

При передачі товару Продавцю на виправлення Покупець повинен стежити за тим, щоб товар був упакований у відповідний та добре захищаючий пакувальний матеріал, який відповідає вимогам транспортування цього товару та позначити вантаж належними символами.

Претензії, включаючи усунення дефектів, мають бути врегульовані без затримки протягом 30 днів з моменту подання скарги, якщо Продавець та Покупець не домовилися про більш тривалий термін. Після закінчення цього терміну за Покупцем визнаються ті ж права, якими він би користувався, якби йшлося про непереборний дефект.

Продавець після належного усунення претензії викличе Покупця для отримання товару або надішле товар Покупцю за його рахунок.

Право на пред'явлення рекламації не виникає у разі:

некваліфікованого встановлення або некваліфікованого введення в експлуатацію товару, а також неправильного поводження з ним, не дотримання умов експлуатації, зазначених у Документації. Рекламація має чинність, якщо термін служби товару менший за гарантійний термін, при природному зносі товару, непропорційному навантаженні, з вини третьої особи, при несанкціонованих ремонтах, а також пошкодженнях, завданих природними умовами.

Якщо претензія була необґрунтованою, то Продавець пред'являє Покупцеві рахунок за локалізацію та ремонт поломки.

9. ЗАХИСТ КОНФІДИЦІЙНИХ ДАНИХ

Згідно із Законом України «Про інформацію» від 2 жовтня 1992 року продавець гарантує безпеку наданих персональних даних. Особисті дані Покупця є конфіденційною інформацією та жодним іншим суб'єктам не надаються. Особиста інформація Покупця служить лише для здійснення необхідних операцій, що регулюють відносини між Продавцем та Покупцем.