Фільтр за

Новини

Питний режим

Вживання води та питний режим. Збалансоване вживання питної води. В Детальніше...

Вода! Ти – саме життя

Вплив води на організм. Корисні властивості води – запорука вашого зд Детальніше...

10 правил правильного вживання води

Правильне споживання води: основні правила. Правильне спо Детальніше...
Мінеральна вода Поляна цілюща, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Поляна цілюща

«Поляна цілюща»: лікувально-столова мінеральна вода Київ

«Поляна цілюща» - лікувально-столова мінеральна вода, ідеальне поєднання корисних властивостей та приємного смаку. Вода «Поляна цілюща» має низький рівень мінералізації - 1,2-2,5 г/дм3 і відноситься до класичних хлоридно-гідрокарбонатних натрієвих мінеральних вод. «Поляна цілюща» (вода Закарпаття)  підходить для регулярного застосування, покращує обмін речовин та відновлює сольовий баланс організму.

Лікувальні властивості води «Поляна цілюща» залежить від особливостей хімічного складу. Властивості води «Поляна цілюща» позитивно впливають на організм при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (хронічні гастрити, панкреатити, холецистити). Мінеральна вода «Поляна цілюща» має досить низьку мінералізацію (1,2 - 2,5 г/л), тому для неї характерний м'який смак, і підходить вона для щоденного вживання.
Корисні властивості води «Поляна цілюща» допомагають покращити процеси травлення та обмін речовин в організмі, регулювати кров'яний тиск. Вода «Поляна цілюща» добре вгамовує спрагу. У своєму складі мінеральна вода містить три важливі компоненти: йод, борну кислоту, метакремнієву кислоту. Ці та ін. елементи позитивно впливають на організм та відіграють важливу роль у підтримці гарного самопочуття.

Завдяки своїм корисним властивостям (властивості води «Поляна цілюща») та хімічного складу, мінеральна вода відновлює сольовий баланс в організмі після фізичних навантажень та активного відпочинку. Мінеральна вода «Поляна цілюща» поєднує в собі лікувальні якості та гврний смак, також придатна для регулярного вживання, допомагаючи здійснити профілактику багатьох захворювань.

Хімічні властивості

    
Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 250 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту.
Хлориди CI 50 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 <50 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + <100 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <50 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 250-750 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
Йод I- <0,127 Необхідний для роботи мозку, регулює функції щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток та функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс у жіночому організмі.
Борна кислота H3BO3 10-100 Позитивно впливає на репаративні процеси в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, жировий обмін.
Метакремнієва кислота Н2SiO3 <41,23 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.

Лікувальні властивості:

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендується застосовувати мінеральну воду «Поляна цілюща» при хронічних гастритах зі зниженою та збереженою кислотоутворювальною функцією шлунка, хронічних холециститах, хронічних панкреатитах, хронічних пієлонефритах, станах, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій.

Вперше в Києві за індивідуальним замовленням здійснюється доставка води «Поляна цілюща»

 

МІНЕРАЛЬНИЙ СКЛАД «ПОЛЯНИ ЦІЛЮЩОЇ»:

Гідрокарбонати - покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту.
Хлориди регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфаркту.
Натрій + Kалій важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, що беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.

Йод необхідний для роботи мозку, регулює функції щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток та функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс у жіночому організмі.
Борна кислота позитивно впливає на репаративні процеси в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, жировий обмін.
Метакремнієва кислота знищує бактерії, виводить згубну мікрофлору, нейтралізує хлор, важкі метали, радіонукліди, допомагає створенню ферментів, амінокислот, гормонів, гасить вільні радикали, запобігає хворобам і старінню людини, сприяє омолодженню організму.