Новини

Перші відомості про воду

Перші відомості про воду. Вода є основним джерелом життя. Вода стан Детальніше...

Порівняльна характеристика вод.

Природна структурована вода, вода фільтрована. Порівняльна характерис Детальніше...

10 правил правильного вживання води

Правильне споживання води: основні правила. Правильне спо Детальніше...

logotypSHMV.jpg

Продаж питної води, продаж мінеральної води від компанії «Актива»

Сьогодні, коли якість води постійно погіршується і споживачі серйозніше ставляться до води, яку вживають, дедалі більшої популярності набуває продаж питної води та продаж мінеральної води з можливістю доставки.

Наша компанія – дочірнє підприємство ТОВ «Шаянські мінеральні води», що працює на ринку бутильованої води понад 10 років. За цей час компанія перетворилася на великого постачальника із тисячами клієнтів, серед яких провідні промислові підприємства, телекомпанії, медичні центри, державні та комерційні установи, школи та дошкільні заклади.

Наші нагороди

100_krashyh_tovariv_2010_diplom.jpgВисока якість нашої мінеральної води отримала визнання на національному рівні. Підтвердженням цього є входження до числа переможців конкурсу "100 найкращих товарів України" 2009 року.

12 січня 2010 року у ДП "Український Дім" та у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців, лауреатів та фіналістів цього Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг). У церемонії відкриття взяли участь Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов, Міністр економіки України Богдан Данилишин та Голова Держспоживстандарту України Лариса Лосюк.

Вода мінеральна лікувально-столова «Драгівська», що виробляється ТОВ «Шаянські мінеральні води», стала переможцем у номінації «Продовольчі товари».

Представлена на конкурсі продукція оцінювалася за 15 критеріями, серед яких:

 • якість, конкурентоспроможність та рівень стабільності її показників;
 • конкурентоспроможність;
 • рівень споживчих властивостей порівняно з найкращими аналогами даної продукції;
 • порівняння ціни та якості з кращими аналогами та доступність продукції на національному ринку;
 • наявність/відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій;
 • задоволеність споживачів та закупівельних організацій (на підставі їх відгуків);
 • використання регіональних та загальнодержавних сировини та матеріалів;
 • наявність сертифікованої системи управління чи стан розробки та впровадження сучасних систем управління;
 • географія продажів (у т.ч. рівень експортних можливостей підприємства);
 • задоволеність персоналу підприємства його діяльністю.

Для довідки.Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 найкращих товарів України» проводиться щорічно згідно з Указом Президента України від 23.02.2001 № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції» та постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості». У 2009 році виставка «100 найкращих товарів України» набула статусу «національна».

У наступні роки вимоги до якості продукції компанії залишалися на постійно високому рівні. Впроваджено нові лабораторні можливості її контролю. Водночас значно збільшено виробничий потенціал.

Нині один із провідних напрямків - продаж питної води (мінеральної води) з доставкою споживачеві. Це – хороший спосіб забезпечити водою співробітників офісів, а також приватні будинки та квартири, що дуже зручно для споживачів.

Продаж питної та мінеральної води компанією «Актива» має низку переваг, а саме:

 • здійснення прямих поставок, безпосередньо з джерела, мінеральних вод Закарпаття;
 • наша вода доставляється у зручний для клієнта час за розробленим графіком;
 • наша продукція – це чиста вода з унікальним хімічним складом;
 • ми маємо один із найсучасніших заводів в Україні з розливу води у ПЕТ пляшки ємністю 0.5 л, 1.5 л, 5 л, бутлі 11 л, 18.9 л.

Дуже важливим є те, що ми — єдина компанія в Україні, яка працює безпосередньо з виробником природних вод Закарпаття, оскільки є його структурним підрозділом.

Ми доставляємо лікувально-столові води «Шаянська»,«Драгівська» та «Поляна цілюща» в тарі ємністю 0.5 л і 1.5 л, столову воду «Шаянка» у тарі ємністю 0.5 л, 1.5 л, 6 л, 18.9 л, питну воду «Шаянська джерельна» ємністю 0.5 л, 1.5 л, 5 л, 11 л, 18.9 л.

Наша компанія дає можливість використовувати чисту воду, яка не вимагає додаткового очищення.

Продаж питної води (продаж мінеральної води) компанією «Актива» - це також якісний сервіс, вигідні умови співпраці, знижки, оперативне реагування на ваші побажання та пропозиції.