Новини

Коли настає зневоднення?

Порушення водяного балансу. Зневоднення – дефіцит води у організмі. Детальніше...

Перші відомості про воду

Перші відомості про воду. Вода є основним джерелом життя. Вода стан Детальніше...

Баланс води

Оптимальний баланс води в організмі досягається при регулярному дот Детальніше...
Мінеральна вода Драгівська, вода в бутлях Київ | Aktiva.ua

Мінеральна вода Драгівська

«Драгівська» вода Київ – природна мінеральна вода

«Драгівська» вода (Київ) – вуглекисла хлоридно-гідрокарбонатна натрієва борна вода з рівнем мінералізації 4,0-7,1 г/л. Це мінеральна вода, яка має збалансований склад макро- та мікроелементів, що сприяють покращенню травлення, обміну речовин в організмі, загального самопочуття. «Драгівська» вода гармонійно поєднує в собі унікальний хімічний склад та приємний смак. Замовляйте «Драгівську» з гарантованою доставкою до офісу чи дому по Києву.

Закарпаття відоме як один із найпопулярніших куточків лікування та активного відпочинку. Цей край радує нас багатством джерел із кришталево – чистими, мінеральними, унікальними за своїми лікувальними властивостями, водами. На гірському схилі одного з мальовничих куточків Закарпаття, біля підніжжя гори Менчул, знаходиться Драгівське родовище, з підземних резервуарів якого видобувається екологічно чиста мінеральна вода «Драгівська».

Драгівська мінеральна вода – вуглекисла слабомінералізована хлоридно-карбонатна натрієва борна лікувально-столова вода. Властивості Драгівської мінеральної води та її склад близькі до властивостей відомої води «Єсентуки 17». Драгівська мінеральна вода – лікувальна вода, збагачена йодом, яка природним шляхом забезпечує необхідну кількість йоду в організмі. Тому вживання цієї води допоможе попередити захворювання щитовидної залози та виникнення йододефіциту в організмі.

Властивості Драгівської мінеральної води залежать від хімічного складу, збалансованого самою природою. Вона сприяяє лікуванню організму. Серед лікувальних властивостей Драгівської мінеральної води можна назвати такі: вплив на покращення обміну речовин, нормалізація процесів травлення, виведення шлаків та токсинів з організму, зняття втоми, покращення загального самопочуття. Екологічно чиста Драгівська мінеральна вода видобувається зі свердловини №9М, завглибшки 60 м. Середня мінералізація Драгівської мінеральної води – 4,0-7,1 г/дм3.

Для розливу мінеральної води «Драгівська» використовується сучасне обладнання чеського, польського, італійського виробництва. Завдяки інноваційним технологіям зберігаються цілющі властивості Драгівської мінеральної води, чистота, неповторний смак. Драгівська мінеральна вода розливається у ПЕТ пляшки ємністю 0,5 л, 1,5 л та скло 0,5 л.

«Драгівська» - найкращий спосіб профілактики дефіциту йоду!

Драгівська вода - одна з найкращих мінеральних вод Закарпаття,
властивості Драгівської мінеральної води перевірені часом.

Йодована вода «Драгівська» має збалансований склад самою природою, адже містить біологічно активні мінеральні та органічні компоненти, які мають цілющу дію. Саме тому цю воду з її особливою структурою та цілющими властивостями можна назвати «живою водою». «Драгівська» відноситься до вод типу «Єсентукі» №17.

Хімічні властивості

    
Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідро-карбонати НСО3 1800-2300 Поліпшують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту
Хлориди CI 800-1700 Регулюють окислювально-відновний баланс та водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 < 40 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру та функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобових поверхонь, очищають печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 100-150 Зміцнює кістки і зуби, покращує згортання крові, має протизапальну та антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <40 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, перешкоджає інфарктам.
Натрій + Kалій Na+ K+ 1000-2000 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск.
Йод I- < 1,59 Необхідний для роботи мозку, регулює функції щитовидної залози, забезпечує нормальний розвиток та функціонування інтелекту, підвищує рівень IQ, забезпечує гормональний баланс у жіночому організмі.
Борна кислота H3BO3 80-300 Позитивно впливає на репаративні процеси в слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту, жировий обмін.

Лікувальні властивості

Головна перевага хлоридної гідрокарбонатної борної мінеральної води «Драгівська» полягає у її хімічному складі: він практично ідентичний до складу нашої крові. Ця вода корисна всім без винятку, але особливо особам, у яких негаразди з кишечником, шлунком, жовчними шляхами, нирками. Проблема дефіциту йоду в організмі – одна з найстаріших у світі. Мінеральні води Закарпаття допомагають вирішувати цю проблему. Практично все населення України страждає на дефіцит йоду, офіційно зареєстровано 15 млн. хворих на щитовидну залозу. Мінімальна добова норма споживання йоду становить 200 мкг, а з продуктами харчування людина отримує лише приблизно 50 мкг йоду і, відповідно, дефіцит йоду спостерігається практично на всій території України.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАСТОСУВАННЯ:

Хронічні гастрити з нормальною та підвищеною секреторною функцією шлунка;
Хвороби прооперованого шлунка у зв'язку з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки;
Хронічні коліти та ентероколіти;
Захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, гепатити, дискінезія жовчних шляхів, холецистити, енгіохоліти різної етіології без схильності до частих загострень, постхоліцестектомічний синдром; підвищеної секреторної функції шлунка;
Хвороби обміну речовин: цукровий діабет, ожиріння, подагра, сечокислий діатез, оксалурія, фосфатурія;
Хронічні захворювання нирок та сечовивідних шляхів;
Залозодефіцитна анемія.

Загальна мінералізація : 4,0 – 7,1 г/дм3

Хотілося б трохи зупинитися ще на одному унікальному елементі, який є у мінеральній воді «Драгівська». Йдеться про літій, який є в цій унікальній воді в досить великій кількості – 1,3 – 1,7 мг/л, наприклад у морській воді цього елемента приблизно 0,07 мг/л., а оцтовокислий літій є засобом для розчинення сечової кислоти, що виділяється в організмі людини при подагрі та деяких інших хворобах нирок (сечокам'яна хвороба)

Гідрокарбонати благотворно впливають на вуглеводний та білковий обміни, мають протизапальну дію, знижують кислотність шлунка, та сприяють нормалізації роботи кишечника. Крім того, вони покращують засвоєння макро- і мікрокомпонентів і виводять шлаки, допомагають при виразці шлунка та дванадцятипалої кишки, колітах, ентеритах, хронічних гепатитах, хронічних цистах і сечокам'яній хворобі.

Хлориди, яких у мінеральній воді «Драгівська» приблизно 46% навпаки, мають стимулюючий характер щодо шлунково-кишкового тракту. Вони підвищують секреторну функцію шлунка, зміцнюють підшлункову залозу, виступають як грамотний регулювальник, який стежить за процесом травлення.

Сульфати мають жовчогінний і проносний ефект, зменшують застій жовчі, приводять в норму роботу печінки. Цю воду лікарі призначають при хворобах серця, печінки та жовчовивідних шляхів, після видалення жовчного міхура, при ожирінні та діабеті.

Магній активізує багато ферментів, нормалізує функціональну активність печінки.

Кальцій – це взагалі «скарб» розчинений у мінеральній воді «Драгівська».
Коли в організмі не вистачає кальцію, він починає сам забирати кальцій з кісток, єдино доступною для нього коморою, але у зв'язку з цим відбувається ослаблення скелета, і тоді інші сенсори організму починають бити на сполох.
Кальцій мінеральної води «Драгівська» сприяє відновленню його дефіциту в організмі, має безпосереднє відношення до системи згортання крові, активізує ферменти системи тонкої кишки – особливо амінолітичну активність, має антиспастичну, протизапальну, протиалергічну дію, знижує загрозу серцево-судинних захворювань.

Вода «Драгівська» є продуктом високої якості, тому ми рекомендуємо її для здорового щоденного вживання в офісі та вдома, дорослим та дітям.

Рекомендації із застосування:

для профілактики дефіциту йоду та розвитку зобу, нормалізації функцій щитовидної залози;
для підвищення резистентності організму до простудних захворювань дорослим та дітям пити «Драгівську» воду під час їжі;
для зниження ваги;
для виведення з організму надлишкового холестерину, токсичних металів та радіонуклідів;
для профілактики дефіциту йоду та розвитку зобу, нормалізації функцій щитовидної залози;

Рекомендації із застосування:

ідеальна для щоденного вживання;

має відмінний смак;

мінеральний склад гармонійно збалансований природою;

містить природний йод;

сприяє профілактиці захворювань щитовидної залози та карієсу;

низький вміст солей.