Мінеральна газована вода Буковія Квасова 1,5 л

0 Review(s)
2000000000021

Упаковка: 6 пл. х 1,5 л.

119,40 ₴
без податку

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Мінеральна вода Буковія Квасова 1,5 л

Буковія Квасова – це унікальний продукт, якому немає порівняння, вода оригінальна за своїм походженням та місцем народження. Лікувально-столова мінеральна вода має неповторний склад (йод, кальцій, літій, натрій та ін.) і багаті цілющі властивості. Буковія Квасова видобувається з надр Угольського Карпатського біосферного заповідника, родовища вулканічного походження, що знаходиться недалеко від г. Менчул. Саме тут, в оточенні природи, знаходиться всесвітнє надбання під назвою Букові ліси Карпат. Саме вони занесені до світової спадщини ЮНЕСКО, і виконують функції природного фільтру води.

Інтернет-магазин «Актива» пропонує вам скористатися онлайн замовленням та здійснити покупку мінеральної води, не виходячи з дому чи офісу. Замовляйте Буковію Квасову в Києві з доставкою.

2000000000021

Характеристики

Производитель
Шаянские минеральные воды
Объем
1.5 л
Упаковка
Пластиковая бутылка
Вид
Газированная
Страна-производитель товара
Украина

Спеціальні посилання

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Мінеральна газована вода Буковія Квасова 1,5 л

Упаковка: 6 пл. х 1,5 л.

Write your review