Фільтр за

Новини

Коли настає зневоднення?

Порушення водяного балансу. Зневоднення – дефіцит води у організмі. Детальніше...

Вода! Ти – саме життя

Вплив води на організм. Корисні властивості води – запорука вашого зд Детальніше...

Порівняльна характеристика вод.

Природна структурована вода, вода фільтрована. Порівняльна характерис Детальніше...
Приправи та спеції, купити спеції Київ | Aktiva.ua

Приправи та спеції

Приправи, спеції та прянощі від українського виробника «Огородник» за вигідними цінами

Приправи, спеції та прянощі ТМ «Огородник» – це ретельно відібрані інгредієнти високої якості, які широко використовуються для приготування їжі та напоїв відповідно до кулінарних традицій різних країн світу. Широкий асортимент ароматних трав та спецій дозволить зробити навіть звичайну страву витвором кулінарного мистецтва, гармонійно доповнюючи його відтінками смаків та ароматів.

Для чого потрібно використовувати приправи та спеції?

Приправи та спеції – невід’ємна складова більшості кулінарних шедеврів. Вони розкривають смак продуктів, роблять унікальними навіть найбанальніші страви. Окрім цього, ці присмаки мають ще й унікальний лікувальний ефект: покрають обмін речовин, сприяють кращому засвоєнню їжі. Варто лише навчитися обирати правильні спеції до окремих страв, а з ТМ «Огородник» робити це надзвичайно легко та просто! Адже в магазині Aktiva.ua (Актива) ви зможете купити приправи, спеції, прянощі на будь-який смак і до будь-яких страв. В асортименті магазину (Київ) представлені:

•  класичні універсальні приправи («Вегемікс», «Огородня», «Газдівська»);

•  різноманітні суміші спецій («До курки», «До шашлику», «До риби», «До барбекю», «До українського борщу» та багато ін.);

•  приправи країн світу («Італійська», «Французька», «Узбецька», «Середземноморська»);

•  перець та паприка різних видів (солодка, гостра, суміш перців тощо);

•  запашні сушені трави та прянощі (аніс, базилік, гвоздика, імбир…);

•  натуральні сушені овочі («До супу», «До борщу», «Для лечо») та ін.

Aktiva.ua – купити приправи, спеції, прянощі в Україні 

Наш магазин надає можливість купити спеції, прянощі та приправи високої якості за доступними цінами з доставкою по м. Київ. Універсальні, унікальні і екзотичні приправи різних країн світу завжди готові поліпшити Ваш кулінарний витвір, додаючи  неперевершений смак і аромат. Адже не секрет, що саме спеції й приправи відіграють чи не найважливішу роль, ніж якість самого приготування. 

Тому якщо у Вас є бажання купити натуральні спеції, приправи чи прянощі, то інтернет-магазин Актива допоможе Вам це зробити! Доставка здійснюється по м. Київ.

Відтепер кулінарна магія доступна кожному!