Фільтр за

Новини

Вода у косметології

Лікування мінеральною водою у косметології – найкращий спосіб викорис Детальніше...

Мінеральні води

Природні мінеральні води. Структура, властивості та склад мінеральної Детальніше...
Види мінеральних вод. Класифікація мінеральних вод по різних критерія Детальніше...
Корм для тварин - купить в Києві | Aktiva.ua

Корм для тварин

Купити корм для тварин в Києві з доставкою

Коли в житті людини з'являється домашній улюбленець, посилюється відчуття відповідальності. Пухнастик стає новим членом сім'ї, і потребує любові, ласки та турботи так само, як і будь хто з нас.

Кожен прагне зробити життя домашньої тварини щасливим, а досягається це лише добрим ставленням, якісним доглядом та здоровим повноцінним харчуванням. Чому тваринам потрібно давати не їжу зі столу, а особливі види корму, підібрані індивідуально для тварини? Звичайно ж, тому що харчування людини та тварини значно відрізняється. Ваш улюбленець час від часу потребує порції вітамінів та корисних елементів для підтримки імунітету, міцності кігтів чи блиску шерсті. Тому в інтернет-магазині Актіва ви з легкістю можете купити корм для тварин різних порід, розміру та віку.

Корм для домашніх тварин: асортимент продукції в інтернет-магазині Актіва

В інтернет-магазині Актіва представлений значний вибір кормів преміум-класу від українських та закордонних виробників. Ви можете купити корм для котів чи собак за вигідною ціною з доставкою по Києву. В асортименті представлені:

  • вологий корм для котів від ТМ Пан Кот;
  • корм для собак сухий Fincsi від угорського виробника;
  • продукція ТМ Reno: корм для котів і собак;
  • корм для собак різних порід преміум-класу Authentic Gold та багато ін.

Сухий чи вологий корм: що обрати?

Часто перед господарями тварин постає питання: «Який корм обрати: вологий чи сухий, в пакетиках чи банках?» Вихід з цієї дилеми простий: додавати розмаїття до раціону тварини, не важливо чи це собака чи кішка. Адже кожний домашній улюбленець бажає поласувати чимось смачненьким і новим. Головне, з цим занадто не переборщити. Це аж ніяк не означає, що тваринам потрібно завжди їсти щось нове під час кожного прийому їжі або раз на місяць повністю змінювати раціон.

Як показує практика, змішаний раціон із сухого й вологого корму може мінімізувати проблеми з перебірливими котами чи собаками. Змішаний раціон пропонує тваринам комбінацію різних текстур, серед яких вони обов’язково знайдуть ту, що їм подобається найбільше. Змішане годування відповідає природним харчовим звичкам котів і собак. Наприклад, кішки надають перевагу харчуванню малими порціями впродовж дня. Запропонуйте вологий і сухий корм в окремих мисках, щоб надати можливість вибору.

Чому вигідно купувати корм для домашніх тварин в інтернет-магазині Актіва?

Купуючи в нашому інтернет-магазині Аktiva.ua, перш за все, ви економите час та заощаджуєте власні кошти. Адже один похід у звичайний зоомагазин може забрати не одну годину вашого коштовного часу, якщо врахувати дорогу до нього та очікування у черзі.

Купівля онлайн в інтернет-магазині Аktiva.ua (Київ), це – мінімум витраченого часу та нервів, зручність та комфорт. Всього кількома кліками ви можете придбати все для тварин, а замовлений товар буде безкоштовно доставлено в будь-який куточок м. Київ.

Ви можете зробити замовлення в будь-яку зручну для вас мить і не хвилюватися, що домашній улюбленець довго чекатиме на свою улюблену упаковку корму. Одним з найважливіших критеріїв, чому ви маєте обрати саме наш магазин є ціна на товари. Цінова політика Аktiva.ua лояльна до своїх клієнтів та щомісяця тішить вас приємними акціями, бонусами та знижками!