Вода мінеральна Magnesia газована 1,5 л

0 Review(s)
8594001021642

Природна мінеральна вода Magnesia - це ідеальне джерело магнію для Вашого тіла!

39,00 ₴
без податку

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Природна мінеральна вода Magnesia розливається з джерела на території Славківського лісу, яке розташоване в західній Чехії, між містами Карлові Вари, Маріанські Лазні та Кіншперк над Огрже, що утворюють трикутник, усередині якого понад шістсот квадратних кілометрів незайманої людиною природи. На сході трикутника тече річка Тепла, оточена луками багатими рідкісними видами ендемічних рослин. Тут із глибин природи, крізь багатий на магній скелястий серпантин і починає свою подорож природна мінеральна лікувально-столова гідрокарбонатна магнієво-кальцієва вода Магнезія.

Magnesia має унікальний мінеральний склад з високим вмістом магнію і водночас низьким вмістом натрію – один літр мінеральної води містить 170 міліграм магнію, що становить майже п'ятдесят відсотків добової норми, рекомендованої людському організму.

Купити мінеральну воду Magnesia у Києві легко та просто, завдяки нашому інтернет-магазину aktiva.ua, ви можете замовити воду за вигідною ціною.

8594001021642

Характеристики

Объем
1.5 л
Упаковка
ПЭТ банка
Страна-производитель товара
Чехия
Степень газирования
Газированная

Спеціальні посилання

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Вода мінеральна Magnesia газована 1,5 л

Природна мінеральна вода Magnesia - це ідеальне джерело магнію для Вашого тіла!

Write your review