HotFrost V900CS

0 Review(s)

HotFrost V900CS відповідає найвищим стандартам естетики і якості води.

5 433,00 ₴
без податку

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Кулер для води HotFrost V900CS

HotFrost V900CS – це девайс, який, безперечно, відповідає постійно прогресуючим вимогам ринку побутової та офісної техніки.

Цей зразок диспенсера для води стабільно виконує поставлені перед ним завдання з розливу та обробки води. Крім цього, HotFrost V900CS відповідає найвищим стандартам естетики та якості кулерів для води.

Кожен окремий кулер моделі V900CS зібраний на одному з найбільших та найсучасніших заводів з виробництва техніки у Китаї. Якщо раніше в конструкції кулера можна було знайти якісь недоліки, наприклад, люфти чи зазори між частинами корпусу, щілини чи подряпини, то тепер вони залишилися в далекому минулому. Де б не стояв цей кулер - у вашій невеликій кухні або у великому офісі - він привертатиме увагу і так і напрошуватиметься на множинні компліменти. Знайти кулер, подібний до цього своєю якісною збіркою та «начинкою» з висококласних матеріалів, практично неможливо. Резервуари для води, компресор, трубки, всілякі частини апарату, що мають контакт із водою, виконані з екологічно чистих та безпечних матеріалів.

Ми готові гарантувати безперебійну роботу кулера та супроводити його використання трирічною гарантією — фірмовою пропозицією нашої компанії.

HotFrost V900CS має кілька особливостей, про які просто не можна не згадати. У порівнянні з іншими моделями у цього кулера дуже високий «зріст». Це зробить зручним використання для більшості середньостатистичних жителів нашої країни.

У даній моделі встановлений компресор зі зниженою шумопродуктивністю, тому його можна поставити в офісі, де постійно триває напружена робота. Для подачі води різної температури на кулері встановлені три окремі кнопки. Кран подачі гарячої води обладнаний функцією захисту від дітей.

Кулер для води HotFrost V900CS представлений на офіційному сайті кулерів для води ХотФрост в Україні, в розділі кулери. Також цей кулер має такі особливості: компресорне охолодження, шафа для зберігання посуду, захист від дітей.

Характеристики

Розмір
310*970*320 мм
Вода
горячая - прохладная - холодная
Тип охлаждения
компрессорный
Колір
серебристый с чёрным
Мощность нагрева
650 Вт
Мощность охлаждения
120 Вт
Произв. нагрева
(90-95°С) 5 л/ч
Произв. охлаждения
(5-10°С) 2 л/ч
Шкафчик
шкафчик-обычный

Спеціальні посилання

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

HotFrost V900CS

HotFrost V900CS відповідає найвищим стандартам естетики і якості води.

Write your review