HotFrost V127S

0 Review(s)

HotFrost V127S - модель підлогового кулера з компресорним охолодженням води і швидким нагріванням.

5 156,00 ₴
без податку

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

HotFrost V127S – підлоговий кулер для води. Купити кулер для води.

На сьогоднішній день техніці недостатньо залишатися просто технікою з певним набором функцій. Тепер будь-який апарат має ще й виглядати максимально естетично, по можливості вписуватися в навколишній антураж та відповідати міжнародним стандартам якості використаних матеріалів. Диспенсер для води HotFrost V127S повністю відповідає цим заявленим вимогам.

Дизайн цієї моделі схожий зі своїм успішним попередником - кулером 45AS. Суворі та одночасно приємні для очей обриси корпусу даної моделі роблять її відповідним варіантом як для квартири, оформленої в класичному стилі, так і для сучасного жвавого офісу, в якому вирує життя. Усередині апарату встановлений низькошумний компресор, водночас досить продуктивний, щоб швидко та стабільно забезпечувати всіх бажаючих холодною чистою водою.

Приємним доповненням для вас до стандартної комплектації кулера стане присутність трьох окремих кнопок подачі води (холодної, прохолодної та гарячої) та механізм блокування випадкової подачі окропу на крані зливу гарячої води.

Кулер для води HotFrost V127S представлений на офіційному сайті кулерів для води ХотФрост в Україні, в розділі кулери для підлоги.

Також цей кулер має такі особливості: компресорне охолодження, захист від дітей.

Характеристики

Розмір
310*990*340 мм
Вага
15 кг
Вода
горячая - прохладная - холодная
Тип охлаждения
компрессорный
Колір
серебристый
Мощность нагрева
420 Вт
Мощность охлаждения
120 Вт
Произв. нагрева
(90-95°С) 5 л/ч
Произв. охлаждения
(5-10°С) 2 л/ч

Спеціальні посилання

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

HotFrost V127S

HotFrost V127S - модель підлогового кулера з компресорним охолодженням води і швидким нагріванням.

Write your review