• Розпродаж!

HotFrost 35AEN

1 Review(s)

Підлоговий кулер для води.

Цей кулер - найкраще рішення HotFrost щодо співвідношення ціна/якість/функціональність. Функціональні можливості HotFrost 35AEN, як і його ергономічність, точно не залишать вас байдужими.

8 050,00 ₴
7 950,00 ₴ Заощаджуєте 100,00 ₴
без податку

  • Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")
  • Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов") Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Представляємо HotFrost 35AEN, гідного конкурента «більш досвідченим колегам» з преміальної лінійки кулерів з нижнім завантаженням бутля.

Цей кулер - краще рішення HotFrost по співвідношенню ціна / якість / функціональність. Функціональні можливості HotFrost 35AEN, як і його ергономічність, точно не залишать Вас байдужими!

По-перше, бутель з водою без особливих зусиль встановлюється в спеціальний відсік в нижній частині диспенсера, що закривається дверцятами, завдяки чому апарат буде виглядати розкішно в інтер'єрі будь-якого приміщення.

По-друге, апарат оснащений трьома кнопками подачі води: гаряча (90-95 ° C), охолоджена (10-15 ° C) і вода кімнатної температури. Таким чином, користувачі з різними уподобаннями до температури напоїв будуть повністю задоволені покупкою.

По-третє, на кнопці зливу гарячої води є блокування «захист від дітей», що запобігає злив гарячої води з необережності.

Корпус кулера виконаний в 50 відтінках чорного кольору з елементами "нержавійки".

Кулер для води HotFrost 35AEN представлений на офіційному сайті кулерів для води ХотФрост в Україні, в розділі кулери. Також цей кулер має такі особливості: електронне охолодження, захист від дітей, нижнє завантаження пляшки.

Характеристики

Розмір
310*1040*340 мм
Вода
горячая - прохладная - холодная
Тип охлаждения
электронный
Колір
чёрный
Мощность нагрева
650 Вт
Мощность охлаждения
70 Вт
Произв. нагрева
(90-95°C) 6 л/ч
Произв. охлаждения
(10-15°С) 0.6 л/ч

Спеціальні посилання

Reviews

Grade 
bad ass
2019-04-10

тест

оофигенная весч

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review

HotFrost 35AEN

Підлоговий кулер для води.

Цей кулер - найкраще рішення HotFrost щодо співвідношення ціна/якість/функціональність. Функціональні можливості HotFrost 35AEN, як і його ергономічність, точно не залишать вас байдужими.

Write your review